ТД Интеграл

Торговий Дім "Інтеграл" провідний виробник електроніки в Україні. В даний час компанія входить в першу десятку найбільших постачальників систем гарантованого електроживлення постійного і змінного струму в Україні.

Наша діяльність на ринку заснована на всебічному і детальному підході до потреб кожного клієнта. В результаті конструктивного діалогу з замовником ми разом створюємо електроживлення установки з оптимальними технічними параметрами і прийнятною ціною.

ТД "Інтеграл" також приймає замовлення на виготовлення друкованих плат. Використання матеріалів від провідних світових виробників, порівняно низькі ціни в поєднанні з високою якістю, оптимальні терміни виконання замовлень, гнучка система знижок - всі ці складові дозволяють нам займати гідне місце на ринку виготовлення друкованих плат в Україні.

Стратегія діяльності підприємства:

ТД "Інтеграл" отримало статус офіційного дистриб'ютора акумуляторів Vision Group

В результаті тривалих переговорів, нашої компанії присвоєно статус офіційного дистриб'ютора акумуляторних батарей марки Vision Group. Тривалого періоду проведення переговорів передувала копітка робота по налагодженню зв'язків, відпрацювання спільної схеми взаємодії партнерів. Рішення про присвоєння статусу офіційного дистриб'ютора ТД "Інтеграл" стало закономірним підсумком плідної роботи з корпорацією Vision Group. В якості вирішальних аргументів виступив авторитет компанії, її досвід роботи на ринку і активна позиція по просуванню і дистрибуції продукції».

Співпраця з корпорацією Vision Group - це перспективний напрямок для розвитку нашої компанії. Ми впевнені, що на українському ринку акумулятори Vision Group будуть широко затребувані, тому що марка Vision Group за довгий час існування добре себе зарекомендувала і стала давно для всіх відомою.

Vision Group є одним з найбільших виробників герметичних свинцево-кислотних (SLA) акумуляторів в світі, найбільшим в Китаї. Vision Group були піонерами у використанні передових технологій при виробництві акумуляторів. Після 15 років розвитку, сьогодні, Vision Group є корпорацією з п'ятьма дочірніми компаніями, сучасним промисловим парком в 180000 квадратних метрів і більше ніж з 3000 співробітників.

Vision Group є світовим лідером в областях нових технологій акумуляторних батарей - від досліджень і розробок до продажів і маркетингу. Vision Group прагне до найвищого якості для всіх своїх продуктів і послуг, вони завжди можуть надати своїм клієнтам ефективні рішення щодо їх застосування.

Vision Group у своєму розпорядженні потужну глобальною мережею продажу. В даний час його продажу і сервіс-інженера беруть активну участь в більш ніж 100 країнах світу.

Деталі й номенклатуру продукції Vision Group ви можете подивитися на їх сайті.