Наші партнери

За кілька років успішної роботи ми накопичили великий досвід співпраці з багатьма різногалузевих організаціями. Основою успішної взаємодії з нашими партнерами, є стабільні, довгострокові відносини на взаємовигідній основі.

Київстар

«Київстар» - українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв'язку і доступу до мережі Інтернет. В на початку 2015 року є найбільшим оператором мобільного зв'язку, а також одним з найбільших інтернет-провайдерів в Україні.

МТС Україна

«МТС Україна» — компанія, що надає телекомунікаційні послуги на території України. МТС Україна була першою на українському ринку компанією мобільного зв'язку. Утворена 11 листопада 1992 року як спільне підприємство Український Мобільний Зв'язок (раніше - UMC, SIM-SIM, Джинс, Jeans і Ecotel).

Укртелеком

«Укртелеком» - українська приватна телекомунікаційна компанія, найбільший в країні оператор фіксованого зв'язку. Штаб-квартира розташована в Києві. До 2011 року - Відкрита Акціонерна Компанія «Укртелеком», з 2011 року - Публічна Акціонерна Компанія «Укртелеком».

Приватбанк

ПриватБанк — найбільший комерційний банк України, займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками серед українських банків. Становить близько 15% всієї банківської системи країни. Головний офіс розташований в Дніпропетровську.

Укртранснафта

«Укртранснафта» — оператор системи магістральних нафтопроводів України, другої за величиною в Європі. ВАТ «Укртранснафта» забезпечує транспортування нафти на українські нафтопереробні заводи і транзитні поставки в країни Східної і Центральної Європи.

Анфер

Компанія «Телефонні системи і мережі« АНФЕР »представляє інтереси Групи компаній« АНФЕР »в Україні. Працюючи з 1998 року на телекомунікаційному ринку, компанія придбала репутацію надійного партнера, чиї успішні проекти, а їх більше 500-та, реалізують найвищі вимоги замовників.

НПО «Сігма-Т»

Науково-виробниче об'єднання «Сігма-Т», засноване в 1991 році, є в даний час одним з провідних підприємств України, що спеціалізуються на виробництві засобів зв'язку. Основний напрямок діяльності - розробка, виробництво, монтаж і пуско-наладка цифрових АТС (ЦАТС) типу СТМ-256х®.

ООО «Зв'язокТелекомБуд»

Компанія "Зв'язокТелекомБуд" заснована в 2003 році групою однодумців, які мають великий і різноманітний досвід в управлінні виробництвом, управлінському консультуванні і телекомунікаційних технологіях з 1991 року.

«М-Інфо»

Компанія пропонує широкий спектр інженерних систем і комплексних рішень для забезпечення безперебійної роботи обчислювального і комунікаційного обладнання: ЦОД і серверних приміщень, телекомунікаційних комплексів, лінійно-апаратних цехів, базових станцій і АТС, систем управління технологічними процесами і промислового устаткування, медичних і дослідницьких комплексів.